22 Ocak 2022 Cumartesi günü saat 19:30’da Karasu Sosyal Gelişim Merkezinde  ‘Seni Gidi Ben’ tiyatro gösterisine AK Parti İlçe Başkanı Hasan YAVUZYİĞİT , MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, İlçe Spor Müdürü Kemal ATAÇ , İlçe Yazı İşleri Müdürü Turan YÜZÜCÜ , Karasu Noteri Kemal SOYBAKIŞ ,  meclis üyeleri ,muhtarlar  ve çok sayıda tiyatro sever vatandaşımız katıldı.

 

‘Seni Gidi Beni’

Çapkın Rüştü, üç kadını ayrı ayrı kandırmaktadır. Ve bu kandırmacaya evde yardımcı olarak çalışan kuzeni Düriye alet olmaktadır. Eve gelen elektrik ustasına Düriye'nin yanlış müdahalesi ile elektrik akımına uğrarlar ve elektrikçi ile Düriye'nin ruhları yer değiştirir. Kadınların da eve gelmesiyle içinden çıkılamayacak durumların oluşması seyirciyi gülme krizine soktu.

2 Perde Komedi gösterisi sonunda oyuncular, Nami Esatgil, Arzu Yanardağ, Murat Tavlı, İpek Tanrıyar, Nilay Dorsa ve  Zeynep Buse Kale’ye Volkan Yıldız, MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara ve AKP Belediye Meclis Üyesi Sabri Aslanbay çiçek takdim ederek teşekkürlerini sundu.