Serdivan ilçesi Bahçelievler Mahallesi’nin tanınmış ailelerinden iş adamı Mustafa Çaylak’ın yakışıklı oğlu Samet Çaylak, Merhum Ferhat Bayır’ın biricik kızı Melike ile üst düzey isimlerin katılımıyla Serdivan Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleşen görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.  Renkli görüntülerin yaşandığı düğüne belediye başkanları ve üst düzey yöneticilerden oluşan seçkin davetli topluluğu katılım sağladı.  Eğlenceli düğünde Taraklı ve Göynük yöresine ait birçok yöresel kaşık oyunu oynandı.

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın nikahı kıydığı törende; Melike & Samet çiftinin şahitliğini ise; CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Kızılcık, LC Haber Ajansı İmtiyaz Sahibi Levent Candan üstlendi.

Katılamayan isimler hediye gönderdi

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ile Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı katılan davetliler arasında yer alırken, il dışındaki yoğun programlarından dolayı katılamayan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce yolladığı özel hediyesi ile Melike & Samet çiftini tebrik etti. Avrupa satranç şampiyonu Berkay Çelik, İstanbul’daki programını yarıda bırakarak düğün bitimine yetişti.

Akif Yener sahne aldı

Dostunun bu mutlu gününde yanında olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Akif Yener, söylediği şarkılarla salonu adeta konser alanına çevirdi. Genç çift Yener’in söylediği şarkılarla dans etti. Başarılı sanatçı, Sakaryaspor için kendi yazıp bestelediği Sakaryaspor 50. Yıl marşını sevenleriyle buluşturdu.

LC Haber ailesinden tam katılım

İş adamı ve aynı zamanda LC Haber Onursal Başkanı Mustafa Çaylak’ı bu mutlu gününde LC Haber ailesi yalnız bırakmadı. Yazı İşleri Müdürü Dilek Binay, Onursal Başkan ve aynı zamanda Katlı Pazar Yeri Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Demir, Reklam Müdürü Serpil Keçeci,  yönetim kurulu üyelerinden Bahtiyar Bodur ve eşi Nazmiye Bodur, Özkan Toç, Erol Gözütok, Serdal Rodop, Nedim Ergün Kırımlı katılarak, hayırlı olsun dileklerini iletti.