Yoğunluk nedeni ile yer bulamayan katılımcıların bir bölümü, kendi imkanları ile gelerek Harem arabalı vapur iskelesinde buluşulacakken, hava muhalefeti nedeni ile vapurların çalışmaması üzerine, Galata Köprüsü üzerinde  gruba dahil oldu.

Grubun rotası şöyle oluştu

SİRKECİ – EMİNÖNÜ ( Kenardaki Balıkçılar),Eminönü alt geçidinde uzun pozlama ( ND Filtre+Tripod),Balık ekmek satanlar,Galata Kulesi vs.Galata köprü üzeri balık tutanlar.GALATA PORT ve ARA GÜLER “Denize İnen Sokaklar “Fotoğraf sergisi, I.Mahmut Han Çeşmesi-

Tophane-i Amire Kültür Merkezi.- İşçi Bulma Kurumu ,Galata Kulesi,Galata Mevlevihanesi, Lebon Pastanesi,Mısırlı Ap ( Sergiler)- 360 Derece Cafe (İstanbul Panoromik Görüntü ,Hazzopulo Pasajı ,Çiçek Pasajı-Nevizade sokak meyhaneleri,Beyoğlu Sinemaları,AKM Taksim. Galata Köprüsü üzeri yürüyüş.. Arabalı vapur.

AKM’ye girilemedi

Nevizade sokağında verilen öğle molasında karınlarını doyuran urup, AKM ye geldiğinde, Cumhurbaşkanının programı nedeniyle içeri giremedi. Değişik tekniklerin de denendiği yürüyüşte katılımcılar ortalama 25 bin adım, Yaklaşık 15 km yol yürüdü. Dönüş yolunda farklı yerleri de görerek, Saat 19.30 gibi, çok yorgun ama yeni bilgiler ve teknikler öğrendikleri için de çok mutlu bir şekilde İzmit’e döndü.

Yaklaşan “Yeni Yıl” ile ilgili dileklerini de belirten Dernek Başkanı Kemal Kaya, umudunu “UMUT’A “Bağlamış tüm insanlarımızın, yeni yılda “UMUT” ettikleri düşlerin gerçekleşmesi dilekleri ile, çalışmalara 14.Ocak.2022’ye kadar ara verdiklerini söyledi.