CHP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Baran Aydın’ın ev sahipliğinde dün gerçekleştirilen yemeğe CHP adına Parti Meclis Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, İl Başkanı Harun Yıldızlı, il yöneticileri Hikmet Koçoğlu, Nazım Gençtürk, Gökhan Darcan, İsmail Sungur, Naim Keskin, Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun, Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz, yönetim kurulu üyeleri Mesut Işık, Barış Ateş, Barış Dursun, Olcay Karabağ, Coşkun Korhan katıldı.

Samimi geçen toplantıda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve İl Başkanı Harun Yıldızlı Gebze basınına büyük önem verdiklerini kaydederek, iletişimin daha güçlü olması için bu tür buluşmaları devam ettireceklerini söyledi.

Gebze Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri de CHP’li yöneticilere beklentilerini ve önerilerini dile getirdiler.

Toplantının ardından hatıra fotoğrafı çektirilirken, GEGACE yöneticileri buluşmanın ev sahipliğini ve organizasyonunu yapan Baran Aydın’a da ayrıca teşekkür ettiler.