vakahaber

NAGEHAN ALÇI YARGILANSIN

Herkes gider Mersin’e bu gider tersine … Mücadelemiz tersine gidenlerle !
Bu makale 2019-10-02 13:43:49 eklenmiş ve 164 kez görüntülenmiştir.
gk

Söz geçiremedim gamsızlığa! Her gün takip ettiğim kalemlerin fevkalade duruşlarına ceket ilikliyor, saygıyla eğiliyorum. Okudukça sevinçten ellerimi yumruk yaparak havaya kaldırıyorum. Refleks! .. Lakin müsaadenizle sayın ustalarım birkaç cümle de ben sarf etmek isterim, vatanını-milletini-bayrağını ve devletini seven TÜRK kızı olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak… Sussam gönlüm razı değil, ulusam faşist diyorlar! Ha bir de neydi? Susma, sustukça sıra sana gelecek.. Sanırım sıra bana geldi veyahut sana... Ne denilirse denilsin peh diyesim geliyor metni okuduktan sonra.. Demiyorum! Geçici rahatsızlık için özür diliyorum. 

Kim için feda ettin kendini?

Susmak ihanettir nazarımda... Amacım siyasi içerikli metinler yazmak değil aslında dolasıyla her iki tarafın sıklıkla anılan kelimelerine yer verdim ama metnin sonu için söz vermem! Elbette herkesin olduğu gibi benim de bir görüşüm var. Elimde değil gümbür gümbür üzerimize yağan hakaretlere karşı sessiz nasıl kalayım Allah aşkına siz söyleyin! Demokratik düzen yerine aşırı, çarpıtılmış bir ulusçuluğa dayanan baskı düzeni kurmayı amaçlayan öğreti yok benim ülkemde… Şu cümleyi Google amcaya kopyala, yapıştır bakalım ne çıkacak hanımefendi ? Senin gibiler enternasyonal ile ilişki kurmaktan imtina etmediler bize ait olan topraklarımız üzerinde sözde Kürdistan kurmak isteyen sayısını bile tahmin etmekte güçlük çektiğimiz kenafir gözler varken… Bir çift oyamadığım velfecri okuyan, kem göz de maalesef senin suratında? Niçin siz gibilere savunma yapıldığında faşist olan devlet oluyor?  İsmini bile söylemekte zorlandığım, savunucusu olduğun  enternasyonalizm görüşünü niçin uyruğu olduğun Türkiye Cumhuriyet’ine uygulamıyorsun? Bütün ırklar, herkes eşitse benim milletimi küçümseyerek kimi-neye göre eşitliyorsun? Acaba kendi insanlığını mı düşünür durursun? Sanırım bu da Ente(L)nasyonalizm oluyor…  Karakter yetersizliğinden(bozukluğundan) klavye bile kabul etmiyor. Parantezi kaldırsam da boş.. Senin gibi ben de şu son üç cümlede gevezelik yapayım. Haklısın haklısın oldukça eğlenceliymiş gevezelik! Anlayacağın yaşam tarzın, savunduğun görüşe ayak uydurmuyor. PKKyı sev, FETÖyu besle, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni yok say! Türk milletini, karıştırıcı zihniyetlere peşkeş çekemezsin. Hele ki asker eşlerine yaptığın iğrenç yakıştırma! Güneydoğu'daki gaziler için marif takvimine soyunsun ne demek? Seni seküler için ben bir soyarım. Sanata soyunan insanları alkışlayan eller çatlar, dudaklar uçuklar, diğerleri zaten görüntü kirliliğinden başını çevirir... Hem soyunun hanımlar hem de Allah için giyinen hanımlara ayrımcılığı kaşıyarak destek.. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ! Şehit ve asker eşleri, ailelerini Türk devletine, milletine feda edip vatan sağ olsun diyebilecek fedakarlığı gösterdiler. Eh! Soyunmaktan bahsederken sanırım fedakarlıktan dem vurdun. Kim için feda ettin kendini? Aaaa yoksa sen de gizli kedicik misin? Sabahlara kadar kediciklerin üreticisine kafayı taktığın sanırım doğru! Fetö gel pisi pisi dedi.. Fedakarlık yaptın! Barzani gel pisi pisi dedi.. Fedakârlık yaptın! Sürüsüne bereket! Dağlara,taşlara... Enternasyonal doyurdun ! Ne olmuş canım siz de hemen eleştiriyorsunuz medeniyet bu dünya hali, modern yaşam (!)  

Ters Orantılar Kadını !

Eli kanlı terör örgütlerine mücadelemiz sürerken KATİL damgasını senin ZİHNİYETİN hak ediyor. Ahlakın katili! Ülkemi savunurken gurur duyduğum tarihi benim devletim-milletim yazdı hanımefendi… Devlet ve millet doğru orantılıdır. Ters orantıyı hem matematiksel hem mantıksal tabiatı gereği kabul etmez, edemez. Ters orantıları kâle alarak mı yüzyıllardan beri varız? Ters oranlar, zıt gelen bizden ayrılan, bizden olmayandır. Yediğin ne varsa çiğ olarak tüket bakalım bünyen kabul ediyor mu? Ya da anladığın tarzda yazıvereyim müstahaktır sana… Yenilen besinlerin sindirimden sonra kalan ve anüs yoluyla dışarı atılan artığı yaniiiiii pişmiş besinleri vücudunun bile kabul etmediği anda dönüp tabak tabak yiyebilir misin o zararlı mikroorganizmayı? Devlet büyüdükçe millet küçülür mantığını bir de kendine doğrult ! Hımmm hımm hımm demek ki ters ilişkiler kadınısın ! Ok ok! Sektir seks ek Nanehan! Sektir git Nanehan ! 

Zaman kaybını devletimi ve milletimi savunurken kazanmak, boynumun borcudur !

Sizin pis zihniyetiniz yüzünden tercihimizi yapmak için fıtratımıza ters gelen görüş tekniklerini öğrenmek, sinir krizlerine gire gire, ağlaya ağlaya, ellerimi yüzüme bastıra bastıra okumak zorunda kaldım, kaldık. Neeedeeennnnn? Evrensel boyutta kabul görmüş ‘düşmanı iyi tanı’ kavramından dolayı asimile olmadan onca zaman kaybını devletimi ve milletimi savunurken kazanmak, boynumun borcudur. Hepsi Türk Milleti için ninnizm ! Koca bir oyun, daha az Türk örf-adet, Türk eseri.. Belki bir kaçı neslini beğenmez de bize benzer laiklik-medeniyet-hürriyet-özgürlük-demokrasiye dayanan sağlam anlayışın bizim ürettiğimiz safsatalara endeksledik mi endaksi! Bu iş oliore, iç kargaşşe çıkaore. Sen gibiler bu kurnazlığı bile bile tabak tabak yalayıp yuttular. O çukurda boğuluncaya kadar afiyet oluore ! Nankörlüklerinizle bağlantılı olan kaybımı bana geri ver desem az önce kurduğum iğrenç cümleler, senin yanında akça pakça kalır.

Bu cümlerin sahibi Tonton deden!

Kraliyet donanması İngiliz General deden Ian Hamilton beğenmediğin Türk milleti ve devleti için bak ne demiş; Türklerden bаşkа dini ve vаtаnı uğrunа cаnını vermeye hаzır аsker görmedim. Evet, insan ruhunu yenmek mümkün olmuyor. Dünyada hiçbir ordu bu kadar sürekli ayakta kalamaz. Çok mükemmel komuta edilen ve cesaretle dövüşen Türk ordusuna karşı savaşıyoruz. Elimize çok iyi bir şans geçmişti ama Osmanlı Bankası'nı soyamamıştık. Dur hemen soyunmaya ay pardon çemkirmeye başlamayınız hanımefendi.. Bu cümlerin sahibi Tonton deden! Ha siz de atalara ve büyüklerinize karşı saygı yoksunluğu diz boyu ise bilemem beton nanehan! Sen medyanın elli tonu üzerinden satılık kalemlere hizmet ederken alçının binbir kalıbıyla flûnun yüzellibin tonu portakallı ördek ödülünün peşinden koşuyorsun.. Hay Allah ben de şimdi anladım(!) Meğer sıra sendeymiş… Susma susma sıra sana da gelir hiç tasalanma! E tabi öbek öbek, tabak tabak yediğin naneleri ancak portakallı ördek paklar Nanehan… Toprаk, devletin temelidir, hiç kimseye verilmez. -Mete Hаn. Benim atamın sözüdür, tanıştırayım !

Allah'a, Kur'an'a, vatana, bayrağa ve silaha yemin olsun!
Şehitlerim, gazilerim emin olsun!
Ülkücü Türk gençliği olarak;
Komünizme, faşizme, kapitalizme ve her türlü emperyalizme karşı mücadelemiz devam edecektir!
Kavgamız; son nefer, son nefes, son damla kana kadardır!
Kavgamız; milliyetçi Türkiye'ye, Turan'a kadardır!

Başbuğumuz emin olsun!
Yılanlardan olmayacağız!
Satanlardan olmayacağız!
Kaçanlardan olmayacağız!
Yıkılmayacağız!

Başaracağız!
Başaracağız!
Başaracağız!

Tanrı Türkü korusun ve yüceltsin!


Ya Allah Bismillah ! Allah-u Ekber !..

 

***Ülkücü olmak zor. Ülkücü kalmak daha zordur. Ülkücülerin ihanete gıcığı vardır. Bu yüzden sesleri yüksektir !

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Haber Yazılımını Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
vakahaber.com vakahaber, haber sitesi, haberci, haber oku, gazete, manşet, son dakika, ajans, spor, gündem, politika, flaş haber, dakik, siyaset, magazin, video
sanalbasin.com üyesidir © Copyright 2017 vakahaber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Medyahost internet Hiz. Haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi